+48 669 994 495

Serwer www z PHP i bazą danych

Dziś piszę do Was z nowinką, gdyż mam do udostepnienia kilka darmowych kont na darmowym serwerze www. Wiem jak ciężko czasami znaleźć dobry darmowy serwer www bez reklam. Sam długo borykałem się z dobraniem właściwego i tak na prawdę, żaden nie spełnił moich oczekiwań.

U renomowanych dostawców ceny jak z kosmosu za serwer VPS z przyzwoitą mocą, pamięcią i miejscem na dysku. Dla bardziej zaawansowanych projektów przydał by się również dostęp przez SSH, dlatego postanowiłem, że nie będę go blokował.

By otrzymać dostęp do serwera www wystarczy, że wypełnisz formularz zamówienia serwera www. Jeśli potrzebujesz darmowego miejsca na serwerze, a masz ciekawy projekt, to skontaktuj się ze mną.

W zamian nie oczekuję, żadnej rekompensaty. Dobrowolnie możesz umieścić wzmiankę o mnie na swojej stronie podając link https://ralkom.pl.

Jeśli masz większe wymagania i oczekujesz więcej od serwera www dla swojego projektu, możesz wziąć pod uwagę płatny pakiet, który oprócz większej przestrzeni dyskowej zawiera pomoc w razie problemów z konfiguracją, instalacją skryptów. Jako administrator systemów informatycznych chętnie pomogę.
Enter Captcha Here :