+48 669 994 495

Dobry hosting za niską cenę

Wielu początkujących webmasterów i ma dylemat jaki hosting wybrać. Co decyduje o tym, że niektóre firmy świadczące usługi hostingu są lepsze a niektóre gorsze. Otóż przed zakupem należy przyjrzeć się kilku istotnym parametrom:

  1. Rozmiar konta, wydawało by się, że im więcej miejsca tym lepiej, czy na pewno? Strona domowa na początku nie będzie zabierała zbyt wiele miejsca. Czysta instalacja CMS, np. WordPress zajmuje około 100 MB i po rozwinięciu jej z pewnością nie przekroczy wielkości 1GB.
  2. Dla mnie najistotniejszym parametrem było ograniczenie konta transferem danych. Co to takiego? Transfer danych to ilość danych, które zostały pobrane lub odebrane przez serwer. Operatorzy często ograniczają transfer na swoich serwerach, a po jego przekroczeniu strona może zostać zablokowana.
  3. Cena – często operatorzy robią promocje sięgające 90% za serwer. Jest to kwota jaką poniesiemy przez rok użytkowania. Po roku ta cena drastycznie wzrasta i w ostateczności decydujemy się na zmianę.
  4. Obsługa niezbędnych technologii, przede wszystkim interpretery. Najpopularniejszym jest język PHP. Należy zwracać uwagę na jego obsługiwaną wersję. Podobnie bazy danych, które są niezbędne do działania większości CMSów.
  5. Dostępne wsparcie techniczne i opinie. Cóż nam po takim serwerze, który zamkną nam po jakimś czasie a użytkownik nie może liczyć a pomoc administratora.
  6. Dodatkowe usługi, które są oferuję, to np. certyfikat SSL, który w większości są płatne. Na oferowanych przeze mnie kontach certyfikat możesz zainstalować samodzielnie za darmo.

Dlaczego serwer na RALKOM.PL?

  1. Rozmiar kont na serwerze Ralkom.pl są optymalne dla wybranych grup odbiorców. Czy na potrzeby swojej strony domowej, strony firmowej, czy też sklepu internetowego, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Nie ograniczam transferu danych na serwerze www, co sprawia, że Twoja strona będzie zawsze dostępna. Zapoznaj się z ofertą serwerów www za sms i zamów pakiet najwygodniejszy dla Ciebie.
  2. Łatwość w dokonywaniu opłat. Wysyłając jednego SMSa przedłużasz ważność swojego konta o 30 dni. Bez przelewów, płatności kartą. Wystarczy SMS i otrzymany kod aktywujesz poprzez stronę internetową.
  3. Dostępne najnowsze technologie takie jak PHP 8.0, najnowsze silniki baz danych i przed wszystkim na bieżąco aktualizowane komponenty serwera.
  4. Pomoc techniczna – zawsze chętnie pomogę. Do każdego problemu mam indywidualne podejście, dlatego też możesz liczyć na pomoc w instalacji skryptów, certyfikatów czy chociażby przeniesienia strony od innego operatora.

Zapraszam do skorzystania z usług hostingowych RALKOM.PL. Każde nowe konto jest ważne 14 dni od momentu aktywacji. Okres testowy jest darmowy i jeśli nie zdecydujesz się na pozostanie na moim serwerze, to po prostu nie opłacasz konta. W razie pytań zapraszam do zapoznania się z ofertą. Najtańsze i najlepsze serwery www z profesjonalną obsługą.
Enter Captcha Here :