+48 669 994 495

Usługi informatyczne Poznań naprawa zdalna komputera lub laptopa przez Internet

Gdy pojawi się problem z komputerem lub oprogramowaniem, większość usterek udaje rozwiązać się podczas rozmowy telefonicznej i udzieleniu zdalnego dostępu do komputera. Do pomocy zdalnej niezbędne jest podłączenie komputera do sieci Internet.

Czy to jest bezpieczne? Oczywiście. Dostęp do komputera udzielany jest za pomocą specjalnego oprogramowania. Aby informatyk mógł się połączyć z komputerem zdalnie, najpierw musi otrzymać od Państwa unikatowy identyfikator oraz hasło. Hasło zmienia się co jakiś czas, więc nie ma możliwości połączyć się z komputerem ponownie. Każda aktywność zdalna na komputerze jest widoczna i nie ma możliwości by ktoś obcy mógł się włamać na komputer.

Diagnozę podczas naprawy zdalnej wykonuję bezpłatnie. Koszt wykonania usługi uzgadniamy po ustaleniu przyczyn usterki. Jeśli naprawa zdalna jest niemożliwa, nie pozostaje nic innego jak usunięcie usterki na miejscu.

Usterki, które zazwyczaj udaje się usunąć poprzez pomoc zdalną:
– System Windows wolno działa,
– Awaria oprogramowania, niektóre błędy systemu Windows,
– Instalacja oprogramowania, pakietu Office, programy antywirusowe, etc.,
– Problemy z pocztą e-mail, komunikatorami, np. Teams, Skype,
– Czyszczenie komputera ze zbędnych programów i plików,
– Problemy z programem Płatnik, ERP Optima, Sage i inne programy do pracy księgowej
– Pomoc przy obsłudze aplikacji, np Librus, Office, etc.,

Usługi informatyczne w Poznaniu i okolicach są możliwe dzięki zdalnemu dostępowi. Jesteśmy w stanie zareagować szybko i skutecznie, a w razie pytań zapraszam Państwa do kontaktu z nami.
Enter Captcha Here :