+48 669 994 495

Witam na moim blogu

Jeśli szukasz informacji bądź pomocy związanej z informatyką, to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Od wielu lat siedzę w temacie i zajmuję się administrowaniem infrastruktury informatycznej w jednej z firm produkcyjnych w okolicach Poznania. Po pracy lubię spędzać wolny jak normalny człowiek ale często również poświęcam go na poszerzanie swoich kwalifikacji.

Po godzinach pracy przyjmuję różne zlecenia jako freelancer. Administruje zdalnie serwerami webowymi, tworzę aplikacje i strony internetowe. Moim ulubionym językiem programowania jest PHP, bo to z nim mam do czynienia praktycznie od samego początku mojej przygody z programowaniem. Na drugi miejscu stawiam C#. Obecnie zaczynam się interesować Pythonem. Czasami też zajmuję się naprawą komputerów i laptopów.

Bardzo chętnie nawiążę współpracę i znajomość z osobami, które mają również głowę pełną pomysłów i mają podobne zainteresowania do moich. Jak to mówią: "Razem raźniej!". Innymi słowy, jeśli chcesz o coś zapytać, albo o czymś porozmawiać, to daj znać przez formularz kontaktowy.

Zawsze chciałem mieć miejsce, w którym znajdę informacje na temat napotkanych problemów na swojej drodze zawodowej. Wiem jak to jest gdy borykam się z jakimś problemem natury sprzętowej lub programowej i długimi godzinami walczę, by go rozwiązać. Czasami minie nawet kilka dni. A gdy się powtórzy po kilku miesiącach? Zapominam po tak długim czasie jakie było rozwiązanie. Wówczas sięgnę do swojego bloga, swojej bazy wiedzy, którą dzielę się również z wami.

A o czym będę pisać? O problemach napotkanych podczas pracy administratora systemów informatycznych. Będzie tez trochę tematów związanych z programowaniem, hobby oraz rozrywką. Serdecznie zapraszam Was do lektury.
Enter Captcha Here :